ثبت نام در بزرگترین دوره کارآموزی 1402

سرفصل های کارآموزی

آغاز راه
راه اندازی سایت
آشنایی با معماری سایت
آموزش کار با المان های طراحی
آموزش طراحی سایت با page builder
آموزش کار با آکاردئون
طراحی فوتر ریسپانسیو
طراحی هدر ریسپانسیو
طراحی انواع پاپ آپ
طراحی هدر تبلیغاتی چسبان
طراحی قالب صفحات archive blog
طراحی قالب صفحات single blog
طراحی قالب صفحات archive product
طراحی قالب صفحات single product
پروژه طراحی سایت فروشگاهی آرایشی بهداشتی
پروژه طراحی سایت فروشگاهی داروخانه آنلاین
پروژه طراحی سایت کمپانی عینک آنلاین
پروژه طراحی سایت آموزشی
آموزش الفبای سئو
آموزش استراتژی سئو
آموزش تولید محتوا یونیک
آموزش لینک سازی داخلی و خارجی
آموزش گوکل سرچ کنسول
آموزش تکنیکال سئو
پروژه سئو سایت لوازم آرایشی
پروژه تولید محتوای یونیک سایت آموزشی
پروژه رپورتاژ آگهی سایت فروشگاهی
پروژه تحلیل مسائل تکینکال سایت فروشگاهی
نمایش بیشتر جمع کردن

فرآیند کارآموزی

اطلاعات این صفحه را کامل مطالعه کنید و مطمئن شوید که سرفصل‌ها، زمان و شکل برگزاری بوت‌کمپ با شرایط و انتظارات شما تطابق دارد. سپس مطمئن شوید که برای گذراندن آن، وقت و زمان کافی را خواهید داشت.

تحقیق و تصمیم گیری
شروع کارآموزی

پس از قبولی در مراحل ارزیابی و نهایی کردن ثبت‌نام، شما به عنوان کارآموز وارد این دوره خواهید شد و طی یک برنامه چند هفته‌ای هیبریدی ( حضوری ، آنلاین ) در کنارتان خواهیم بود تا مطالب آموزشی را به طور کامل یاد بگیرید، در عمل به صورت تیمی و فردی تمرین کنید و از تجارب افراد متخصص در این حوزه استفاده نمایید

لذت اجرای پروژه به صورت تیمی  میتوانید در این دوره کارآموزی سه ماه تجربه کنید 

تیم سازی
دریافت گواهینامه

در پایان این دوره باید با استفاده از مطالبی که یاد گرفتید، پروژه عملی خود را انجام دهید و آن را در حضور اساتید و منتورها ارائه دهید تا در صورت تایید آن با موفقیت دوره را به پایان برسانید و گواهینامه خود را از اکولرن دریافت کنید.

در اکولرن امکان جذب مستقیم برای  کارآموزان فراهم می باشد . کاراموزان پس از اتمام دوره میتوانند در آزمون جامع استخدامی اکولرن ثبت نام و با دریافت حداقل نمره 83 از 100 در گروه آموزشی  اکولرن مشغول به کار و کسب درآمد شوند .

آزمون استخدام

جدول زمان بندی

مهلت ثبت نام دوره

7 آذر تا 25 اسفند

جلسه توجیهی (Onboarding)

24 بهمن

شروع دوره کارآموزی

25 بهمن 1402

پایان دوره کارآموزی

27 اسفند 1402

برای شرکت در این دوره لازم است، یک جلسه در طول هفته (جمعه ها از ساعت 17 تا 19) در اکولرن حضور داشته باشید و علاوه بر این روزهای حضوری هر هفته حدود 15 ساعت صرف انجام پروژه‌ها و تمرین‌ها کنید.

مهلت ثبت نام دوره

7 آذر تا 4 بهمن

جلسه توجیهی

5 بهمن

شروع دوره کارآموزی

6 بهمن 1402

اتمام دوره کارآموزی

14 اسفند 1402

برای شرکت در این دوره لازم است، یک جلسه در طول هفته (جمعه ها از ساعت 17 تا 19) در اکولرن حضور داشته باشید و علاوه بر این روزهای حضوری هر هفته حدود 15 ساعت صرف انجام پروژه‌ها و تمرین‌ها کنید.

دریافت منابع آموزشی

آذوقه مسیر

با همراهی حامی دوره، هزینه های آموزش ، منتورینگ و مشاوره راه اندازی استارتاپ شما رایگان شده است . تنها هزینه دریافتی مربوط به کارت ورود به جلسات و منابع آموزشی می باشد ونیاز به پرداخت هزینه مجزا تا اتمام دوره کارآموزی نمی باشد.

300,000 تومان

3 جزوه تالیفی جامع

شامل جزوات طراحی سایت و سئو

3 ایبوک

برنامه کاری بعد از اتمام دوره

3 ایبوک

برنامه کاری بعد از اتمام دوره

سوالات متداول

برای شرکت در دوره کارآموزی باید هزینه پرداخت کنم؟
خیر ; دوره کارآموزی کاملا رایگان می باشد.
ورود به دوره کارآموزی اکولرن پیش نیاز خاصی دارد ؟

خیر نیاز به پیش نیاز خاصی نیست و تمامی مباحث در طول دوره خدمتتان آموزش داده خواهد شد.

در طول دوره کارآموزی حقوق پرداخت می شود ؟

مدت زمان دوره‌های کارآموزی اولین آکادمی استخدامی کشور ، اکولرن 3 ماه بوده که این 3 ماه به دو بخش کار و آموزش تقسیم می‌شود. بخش آموزش که دوماه ابتدایی دوره است، پرداختی نخواهد داشت. در انتهای ماه دوم و پس از دریافت ایزواکولرن وارزییابی منتور های دوره از خروجی کار شما این امکان برای شما فراهم می شود که به صورت مستقیم با ما همکار شوید و کسب درآمد کنید . پس یعنی ماه سوم برگزیدگان دوره حقوق و مزایا دارند .

برای ورود به دوره کارآموزی اکولرن ارزیابی خواهم شد؟

بله برای وردود به دوره کارآموزی اکولرن نیار به ارزیابی می باشد ; اما به چه صورت ؟ 

دراکولرن ما دنبال رزومه و پیشینه شما نیستیم چون معتقدیم رزومه و تخصص شما در این خانواده شکل می گیرد و با هم یاد بیشتر یاد میگیریم . اما یکسری فاکتورها برای ما اهمیت زیادی دارد که به شرح زیر است : 

علاقه مند به یادگیری

علاقه مند به کارتیمی

تاب آوری در شرایط سخت و عدم ایجاد پالس منفی در تیم 

منظم و پیگیر پیگیرزاده  

 موارد بالا در طول دو روز ابتدایی شروع کارآموزیتان که تایم ارزیابی و انتخاب افرادی که مستحق شرکت در این دوره کاراموزی هستند توسط منتورها برسی وتحلیل می شود و درنهایت اسامی برگزیدگان در صفحه اسامی برگزیدگان دوره کارآموزی اعلام  می شود .

اگر شرایط بالارا دارید می تونیم همکاران خوبی بعد ازاتمام دورتون باشیم .

آیا در طول دوره لپ تاپ با خودم باید بیارم ؟

داشتن سیستم به شما کمک  می کند که آموزش هایی که درحال یادگیری آن هستید خودتان به صورت عملی یکبار پیاده سازی کنید وایراداتتان را در همان تایم کاراموزیان بپرسیئد و رفع اشکال کنید .

 باتوجه به شرایط سخت اقتصادی برای خرید سیستم توسط کاراموزان  ما به این درک رسیده ایم که برای ورود به دوره کاراموزی الزامی برای داشتن سیستم برای کاراموزان نذاشته باشیم وتا جایی که بتوانیم خلا نداشتن سیستم از سمت شما پوشش می دهیم ولی مسلما برای پیشرفت سریع تر درکارتان در نطر داشته باشید یک سیستم معقول را درآینده تهیه کنید . برای خرید سیستم با قیمت مناسب و دریافت مشاوره قبل از خرید میتوانید با پشتیبان های ما در ارتباط باشید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند ویا با مراجعه به صفحه اکولرن تحت عنوان  راهنمای خرید سیستم مناسب برنامه نویسی ، گرافیک  مراجعه کنید واطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید. 

نحوه برگزاری دوره کارآموزی اکولرن چگونه است ؟

داوطلبان ابتدا با ورود به سایت و انتخاب موقعیت کارآموزی مربوطه، اقدام به تکمیل پروفایل کاربری نموده و پس از پرکردن اطلاعات مورد نیاز، در لیست رزرویشن دوره کارآموزی قرار خواهند گرفت.  مرحله بعد شامل ارزیابی اولیه داوطلبان می باشد که به صورت حضوری در محل برگزاری کاراموزی و یا به صورت آنلاین در بستر ادوبی کانکت در تاریخ مشخص شده اتقاق می افتد  . پس از این مرحله  برترین نفراتی که توسط منتورها و کارشناسان HR  مجموعه انتخاب شده اند در لیست پذیرفته شدگان  دوره کارآموزی خانواده اکولرن که به مدت 2 ماه می باشد قرار خواهند گرفت . پذیرفته شدگان در طول دوره از امکاناتی نظیر راهنمایی‌منتورهای اکولرن، کارگاه‌های آموزشی و بازدیدهای میدانی بهره برده و به طور مستمر ارزیابی خواهند شد. در پایان دوره نیز به هر داوطلب گواهی شرکت در دوره اعطا می‌شود. 

مدت زمان دوره کارآموزی چه قدر است ؟

دوره کاراموزی به مدت 3 ماه می باشد .

دوره کارآموزی به صورت حضوری برگزار می شود یا دور کاری؟

دراکولرن این امکان برای اولین بار برای دانش پذیران سراسر کشور فراهم شده است که به انتخاب خود حضوری تشریف  بیاورند و یا دورکار با رعایت رساندن تسک ها یا همان وطایف در تایم مشخص باشند.

ساعت کاری به چه صورت می باشد ؟

ساعت کاری شما در طول هفته 20 ساعت می باشد که در  اکشن پلن ماهانه هرشخص که بعد از اعلام اسامی پذیرفته شدگان در سایت و همچنین ارسال پیامک از خطوط پیامکی اکولرن ، خدمتتان ارسال می شود . 

با وجود منتورها و پشتیبانان  متخصص و اساتید برجسته برای مجموعه اکولرن ساعت حضور در مجموعه اهمتی ندارد تازمانی که تسک هایتان یا همان وظایفی که خدمتتان ارسال می نیم به خوبی و منطم انجام شود پس نگران تایم حضورتان در مجموعه و تداخل آن با برنامه های دیگرتان نباشید .

آیا پس از اتمام کارآموزی امکان استخدام در اکولرن وجود دارد ؟

پس از اتمام دوره کارآموزی با توجه به نیاز اکولرن و مجموعه های زیر شاخه ما یعنی آژانس دیجیتال مارکتینگ دیباجی ، دیاکو امتیازات کسب شده توسط کارآموز و میزان رضایت واحد مربوطه، امکان ورود کارآموز به فرایند جذب خانواده اکولرن وجود خواهد داشت. فرایند جذب، فرایندی مستقل از دوره کارآموزی است که ورود به آن به معنای استخدام حتمی نمی‌باشد. در صورتی که جمع‌بندی ارزیابی‌های کارآموز مثبت بوده ولی به هر دلیل در موقعیت مورد نظر امکان جذب وجود نداشته باشد، فرایند جایابی فرد در سایر قسمت‌ها و مجموعه‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت. و همچنین رزومه شما ، فعالیت های مثبت شما درعرصه کارتیمی و رشد مهارت های نرم در بانک رزومه اکولرن ثبت می شود و به محض وجود فرصت شغلی در شرکت های معتبر مورد تایید اکولرن نسبت به معرفی وریفر رزومه ها تمامی اقدامات لازم را برای اشتغال شما انجام خواهیم داد .