درباره باشگاه مشتریان اکوکلاب

تداوم لذت موفقیت برای دانش پذیران همیشگی اکوکلاب از اهداف اصلی باشگاه مشتریان (اکو کلاب) است، اکوکلاب (ecoclub) فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه‌های متفاوت و در آمد زا است

اگر عضو اکوکلاب شوید، می‌توانید با انجام هرثبت نام در دوره های تخصصی آکادمی اکولرن، ثبت نظر در مورد دوره ای که درآن شرکت کرده اید یا دعوت از دوستان، امتیاز جمع کنید و از جوایز موجود در اکوکلاب بهره‌مند شوید.همکاران ما امتیازات شما را مشاهده کرده و درقرعه کشی ماهانه اکوکلاب شمارا در لیست شرکت کنندگان قرار خواهند داد تا ازجوایز ویژه اکوکلاب لذت ببرید.

 
کدهای تخفیف در اکوکلاب را ازدست ندهید! 

در صفحه ی جوایز اکو کلاب با ارائه ی کدهای تخفیف ویژه دوره های تخصصی با به کار گیری اساتید با سابقه و پاسخگو سوالات شما در طول دوره وحتی بعد ازآن همراه شما هستیم تا با تخفیف های ویژه از  ثبت نام  دوره های پروژه محور و درآمد زا لذت بیشتری ببرید.

قرعه کشی فصلی اکوکلاب

در پایان هر ماه، یک قرعه کشی بزرگ با جوایزی هیجان انگیز در اکو کلاب برگزار می شود که برای شرکت در این قرعه کشی کافیست ماموریت های اکوکلاب را انجام دهید وکسب امتیاز کنید  جوایز کسب شده توسط شما در صفحه تاریخچه امتیازات در اکوکلاب قابل مشاهده است.

 

چگونه در اکوکلاب امتیاز جمع آوری کنم؟

بعد از اینکه برای اولین بار وارد حساب کاربری خود در اکو کلاب شدید، می توانید با یکی از روش های زیر امتیاز کسب کنید:

  •  می توانید با ثبت نظر به ازای هر نظر تایید شده برای دوره های ثبت نام شده شده از اکو کالاب، 20 امتیاز  دریافت ‌کنید. برای نوشتن نظر در خصوص دوره هایی که در آن ثبت نام کرده اید کافیست برروی دوره ای که ثبت نام کردید کلیک کرده و درانتهای صفحه توضیحات دوره نظر خود را ثبت فرمایید.

  •  معرفی دوستان یکی دیگر از روش های جمع آوری امتیاز در اکو کلاب محسوب می شود. با دعوت از دوستان خود به دیجی کالا، 5 روز بعد از اولین ثبت نام موفق آنها در هریک ازدوره های تخصصی، 20 امتیاز در اکو کلاب دریافت می کنید، سقف امتیاز دریافتی اکو کلاب از این طریق، در هر سالنامحدود می باشد وشما قادر خواهید بود هر تعداد از دوستان خود را برایشان لینک دعوت ارسال فرمایید و امتیاز کسب کنید. امتیازات کسب شده  توسط شما و نیز کدهای تخفیف دریافتی شما در صفحه تاریخچه امتیازات در اکو کلاب قابل مشاهده است.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

در خصوص ثبت نام یا پشتیبانی از دوره ها
سوالی دارید؟

در تمامی روز‌های هفته کنارتان هستیم

نماد های اعتماد آکادمی اکولرن

نشانی آکادمی اکولرن

نازی آباد -خیابان اکبر مشهدی -کوچه قدیری – پلاک2

پاسخگوی شما هستیم

واحد پشتیبانی

واحد فروش

آکادمی اکولرن را دنبال کنید