شرایط و قوانین آکادمی اکولرن

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آکادمی اکولرن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اکولرن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود 

مشتریان یا کاربران سایت

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آکادمی اکولرن اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات اکولرن استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به اکولرن ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که اکولرن به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد اکولرن برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. 

راه ارتباطی آکادمی اکولرن با شما کاربران عزیز فقط وفقط از طریق شماره های تماس داخل سایت که این دو شماره 09360200482 – 09335382586 وشماره خطوط اختصاصی اکادمی 50004001200482 و30008666202122 برای ارسال پیامک به شما امکان پذیر می باشد و یا ایمیل های شرکتی آکادمی اکولرن که درصفحه ارتباط با ما ودر صفحه اصلی انتهای سایت درج شده با آدرس های  info@ecolearn1.ir و supeco@ecolearn1.ir و sales@ecolearn1.ir  امکان پذیر می باشد به غیر از این راه های ارتباطی آکادمی اکولرن به هیچ وجه با شما در ارتباط نخواهد بود بنابراین ارسال هرگونه پیامک ,تماس یا ایمیل تحت عنوان آکادمی اکولرن، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام اکولرن است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@ecolearn1 اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

آکادمی اکولرن به اطلاعات شخصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
اکولرن متعهد می‏‌شود با توان حداکثری خود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آکادمی اکولرن، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آکادمی اکولرن، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط اکولرن جزئی از اموال اکولرن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصارآکادمی اکولرن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آکادمی اکولرن محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط اکولرن و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار اکولرن است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

ضمانت بازگشت وجه

مشتریان اکادمی اکولرن تا 7 روز فرصت دارند که اگر از ثبت نام در دوره های اکامی اکولرن به هردلیلی منصرف شدند به آکادمی اکولرن از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما اطلاع دهند و مبلغ پرداختی خود را پس بگیرند 

اکوکلاب

باشگاه مشتریان اکوکلاب با هدف تداوم لذت خرید، رضایتمندی و قدردانی از مشتریان آکادمی اکولرن ایجاد شده است. مشتریان می‌توانند با نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری خود درآکادمی اکولرن در اکوکلاب هم عضو شوند و براساس فعالیت‌هایی از جمله ثبت نام در دوره ها ، ثبت نظر و دعوت از دوستان امتیاز و همچنین با مشاهده صفحه ماموریت های اکوکلاب امتیاز جمع‌آوری کرده و از پیشنهادهای ویژه ارائه شده در اکوکلاب بهره‌مند شوند.


قوانین اکوکلاب (باشگاه مشتریان آکادمی اکولرن)


– امتیاز ثبت نام در دوره ها بعد از عضویت در اکوکلاب محاسبه می‌شود. توجه داشته باشید به خریدهایی که قبل از عضویت در اکوکلاب انجام داده‌اید، امتیازی تعلق نمی‌گیرد.
– پس از عضویت در اکوکلاب و بعد از خریدهای موفق به ازای هر 200000هزار تومان خرید، 20 امتیاز منظور خواهد شد. 
– امتیاز ثبت نظر: به هر نظر تائید شده، پنج امتیاز به حساب کاربری که نظر را ثبت کرده است، تعلق خواهد گرفت. دوره ای که دانش پذیر آن را خریداری کرده باشد و ثبت نظر کند 20 امتیاز به آن فرد تعلق میگیرد . نظر ثبت شده باید با قوانین “ثبت نظر” آکادمی اکولرن منطبق باشد و پس از تایید نظر از طرف اکولرن، امتیاز در حساب کاربر منظور می‌شود. سقف امتیاز ثبت نظر، 100 امتیاز در روز است.
– امتیاز دعوت از دوستان: هفت روز پس از اولین ثبت نام موفق و قطعی دوست دعوت‌شده در آکادمی اکولرن, به شرط عدم مرجوعی، ۲۰ درصد از مبلغ خرید به کیف پول شما در اکوکلاب واریز خواهد گردید . برای دعوت از دوستان باید با استفاده از کد تخفیف مربوط به دعوت از دوستان که مختص هر کاربر است، دعوت انجام شود.


نحوه استفاده از امتیاز

– خرج امتیاز: پیشنهادهای متنوع اکوکلاب از طریق ورود به حساب کاربری و مراجعه به قسمت جوایز قابل مشاهده است. در این قسمت می‌توانید به انتخاب خود، امتیاز کسب شده را برای هر یک از پیشنهادهای مطرح شده استفاده کنید.
– گفتنی است امتیازهای ذکر شده صرفا جهت استفاده از پیشنهادهای اکوکلاب بوده و امکان نقد شدن ندارند. امتیاز استفاده شده و جایزه دریافت شده از اکوکلاب به هیچ وجه قابل استرداد نخواهد بود.
– لازم به توضیح است جوایز دیجی‌کلاب ثابت و دائمی نیست و اکوکلاب تعهدی بابت ثابت نگه داشتن این جوایز در طول زمان را ندارد.
– لازم به ذکر است تخصیص امتیازات قابل استفاده برای گرفتن جوایز اکوکلاب هم از قواعد ثابت تبعیت نکرده و امکان تغییر آن برای اکوکلاب محفوظ است.


روش استفاده از کدهای تخفیف

– کدهای تخفیف ارائه شده در اکوکلاب دارای شرایط و قوانین منحصر به فرد است و برای استفاده از آنها باید شرایط مذکور در قسمت جزئیات کد تخفیف به طور کامل رعایت شود تا تخفیف مورد نظر برای کاربر در نظر گرفته شود.
– مهلت استفاده از هر کد تخفیف در صفحه مربوط به دریافت آن کد درج می‌شود. در صورت پایان تاریخ اعتبار، کدهای تخفیف قابل تمدید یا تعویض نیست و امتیاز آنها غیر قابل بازگشت خواهد بود.
– برای رعایت هر چه بیشتر امنیت کاربران، اگر یک کد تخفیف اکولرن از اکوکلاب دریافت نمایید، کد تخفیف شما فقط در همان حساب کاربری که با آن کدتخفیف را دریافت کرده اید قابل استفاده است و در سایر حساب‌های کاربری امکان استفاده ندارد.
– کلیه امتیازهای کسب شده به صورت ماهانه معتبر است. 
– اکوکلاب در حال حاضر فقط متعلق به اشخاص حقیقی است و حساب‌های کاربری حقوقی امکان استفاده از آن را ندارند. 


قوانین قرعه کشی دیجی کلاب


– با خرج هر 30 امتیاز ، یک شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت خواهید کرد که پس از دریافت، قابل بازگشت نیست. در این خصوص هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد خرید شانس‌های قرعه‌کشی برای کاربران وجود ندارد.
– طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری پس از انجام قرعه کشی با برندگان تماس گرفته می‌شود و هماهنگی‌های لازم جهت تحویل جایزه به ایشان صورت می‌گیرد، تماس با برندگان قرعه‌کشی از طریق اطلاعات تماس ثبت شده توسط برندگان در حساب کاربری در وبسایت آکادمی اکولرن انجام می‌شود. اسامی برندگان در قسمت  اطلاعیه در سایت آکادمی اکولرن هم اعلام خواهد شد.
– هر جایزه تا 70 روز بعد از اعلام نتایج قرعه‌کشی برای برنده نگهداری می‌شود و در این بازه زمانی تیم اکوکلاب برای اعطای آن با برنده تماس خواهد گرفت. چنانچه تماس‌ها ناموفق باشد و یا تا پایان موعد مقرر برنده برای دریافت جایزه اقدام نکند، همه حقوق مادی و معنوی مالکیت جایزه مذکور برای اکوکلاب محفوظ خواهد بود.
– سایر شروط قرعه کشی و جوایز آن در پایین صفحه قرعه کشی دیجی کلاب اطلاع رسانی می‌شود.

در خصوص ثبت نام یا پشتیبانی از دوره ها
سوالی دارید؟

در تمامی روز‌های هفته کنارتان هستیم

نشانی آکادمی اکولرن

نازی آباد -خیابان اکبر مشهدی -کوچه قدیری – پلاک2

نوشته ها

پاسخگوی شما هستیم

واحد پشتیبانی

واحد فروش

آکادمی اکولرن را دنبال کنید