آیلتس وموقعیت های شغلی

فرصت های شغلی با مهارت IELTS

مدرک زبان انگلیسی معتبر کارایی های یادی دارد از جمله برای کار، تحصیل و دریافت ویزا برای اقامت از اهمیت بالایی برخوردار است.یکی از مدارک و ازمون های معتبر که در سطج دنیا شناخته شده است آیلتس نام دارد و حتی در صورت رد شدن در این آزمون امکان شرکت مجدد هم خواهید داشت.

اشتراک گذاری این مقاله

آنچه در این مطلب خواهید خواند

موقعیت های شغلی پس از کسب مهارت آیلتس  یکی از دغدغه هایی افرادی است که درگیر این مدرک هستند. در وهله اول و در نگاه عمومی می توان گفت آیلتس آزمونی است که معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت یا تحصیل به یک کشور انگلیسی زبان یا یک دانشگاه بین المللی دارند برگزار می شود این در حالی است است اگر با موقعیت های شغلی پس از کسب مهارت آیلتس و همچنین اهمیت این مدرک در داخل کشور آشنا شوید ضرورت کسب آن را متوجه خواهید شد. داشتن مدرک آیلتس در داخل کشور سبب ارتقای شغلی شما می شود. مدرک آیلتس در اولویت کسانی است که قصد تحصیل در یک کشور دیگر و یا حتی مهاجرت دارند. زبان انگلیسی اولین زبان زنده دنیاست و بیشترین منابع معتبر در جهان به این زبان ترجمه شده اند. بنابراین برای تحصیل در دانشگاه های خارجی از الزامات است. در این مقاله بیشتر بر مزایای مدرک آیلتس و موقعیت های شغلی پس از کسب مهارت آیلتس  در خارج و داخل  از کشور معطوف می شویم. پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

آیلتس چیست؟

آزمون IELTS مخفف International English Language Testing System یکی از آزمون های بین المللی زبان است که که در مراکز آموزشی بسیاری از کشورهای مختلف جهان قابل قبول است. لازم است افرادی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند منابع آن را به خوبی بشناسند تا بتوانند نمره لازم و متناسب با دانشگاه یا آموزشگاه محل تحصیل خود را کسب کنند بسته به نیاز شما نوع مدرک آیلتس و نمره قابل قبول آن  می تواند متفاوت باشد.

30 ساعت ویدیو آموزشی رایگان سئو رو از دست نده

مزایا آیلتس و موقعیت های شغلی پس از کسب مهارت آیلتس

آزمون آیلتس می تواند بسیار مفید واقع شود. بیشترین سودی که آیلتس می تواند به زبان آموزان برساند در جهت پیشرفت شغلی، و تحصیلی آنان است در ادامه شما را بیشتر با موقعیت های شغلی پس از کسب مهارت آیلتس آشنا می کنیم.

 

  • ضرورت آیلتس برای تحصیل

داشتن مدرک آیلتس برای  افرادی که می خواهند تحصیلات آکادمیک داشته باشند و یا در یک دانشگاه خارج از کشور تحصیل کنند ضروری است. مدرک آیلتس مخصوصا برای مقطع دکترا در داخل ایران بسیار ضروری به نظر می رسد. این در حالی است که کسب مهارت آیلتس می تواند در کنار مقاله و رزومه عالی شانس شما را برای تحصیل در برترین دانشگاه های جهان چندین برابر می کند. برای کشورهایی که زبان رسمی آن ها انگلیسی است مدرک آیلتس یکی از ضروریات تحصیل و همچنین بورسیه تحصیلی است.

 

  • مهارت آیلتس برای اشتغال

برای کسانی که قصد دارند از برای اشتغال به کشورهای خارجی بروند لازم است بدانند بسیاری از شرکت ها، مراکز کاری و کاریابی در سراسر دنیا مدرک آیلتس را جزو شرایط لازم برای کار می دانند.

 معیارهای شرکت ها و سازمان ها برای نوع مدرک آیلتس که آکادمیک باشد یا جنرال و همچنین نمره اکتسابی متفاوت است که لازم است به آن توجه شود. برای نمونه کشور بریتانیا حداقل نمره برای اشتغال را 6 می داند این در حالی است که در کشوری مانند استرالیا این نمره 5 و در نیوزلند 4 است.

  • مهارت آیلتس برای مهاجرت

به طور رایج بیشترین کاربرد مدرک آیلتس برای افرادی است که به هر دلیلی قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند. بسیاری از کشورهای داشتن این  مدرک را برای مهاجران الزامی کرده اند. در این زمینه نیز نمره قبولی با توج به شرایط کشور میزبان تعیین می شود.

مهارت های لازم برای قبولی در آزمون آیلتس

می توان گفت برای کسب موفقیت در آزمون آیلتس لازم است در چهار مهارت نوشتن، گوش دادن، خواندن و صحبت کردن بتوانید عملکرد خوبی داشته باشید. برای کسب نمره عالی و بالا در آیلتس لازم است با انواع سوالات آن آشنایی داشته باشید و بهترین روش را برای پاسخگویی به سوالات به کار بگیرید. داشتن دامنه لغات بالا و تسلط بر لغات ضروری آیلتس، تسلط بر ساختار های گرامری، آشنایی با اصطلاحات در زبان انگلیسی،  آشنایی با موضوعات مهم و پرتکرار در آزمون و تمرکز بر  آن ها و … مهارت هایی است که به شما کمک می کند در آزمون آیلتس موفق شوید.

از آنجایی که مردم مدام در پی این‌ اند که تصاویر خود و عزیزانشان را ثبت کنند، این شاخه یکی از پرطرفدارترین شاخه‌های عکاسی به‌شمار می‌رود؛ و افرادی که مسیر خود را به سمت آن می‌کشانند، همواره از بابت درآمد خود و بازار کارشان تا حدودی اطمینان دارند.

فقط با 45 روز کارآموزی کسب و کار خودتو را بنداز !

بهترین راه قبولی در آیلتس

برای این که بخواهیدنمره ای که مد نظر شما است را کسب کنید لازم است از یک کانون زبان معتبر و موثق شروع کنید. که به شما تضمین می دهد نمره مورد نظرتان را کسب کنید. همچنین بحث دیگری که وجود دارد برای افرادی است که می خواهند با استفاده از آیلتس کسب درآمد کنند اما سرمایه اولیه و بازار هدف مشخصی ندارند.

 آکادمی اکولرن یکی از آکادمی های فعال در زمینه آیلتس است که به کار آموزان خود حداقل نمره 6 آیلتس را ضمانت می دهد. همچنین این آکادمی برای افرادی که می خواهند با مدرک آیلتس کار  کنند دوره های اقتصادی و پروژه محور برگزار کرده و روش های کسب درآمد با استفاده از این مهارت بین المللی را ارائه می دهد.  

مطلب پیشنهادی برای مطالعه : <<  آموزش فتوشاپ رایگان >> 

سخن آخر

مهارت آیلتس یکی از مهارت های بین المللی لازم برای افرادی برای تحصیل و اشتغال در خارج از ایران برنامه دارند. این در حالی است که مهارت آیلتس را می توان به منزله یک مهارت برای کسب درآمد تلقی کرد که  افراد می توانند در هر جای جهان که هستند از آن استفاده کنند. به علاوه بر تحصیلات آکادمیک در کشورهای انگلیسی زبان و غیر انگلیسی زبان ضروری است.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر ودریافت راهنمایی از دوره های تخصصی آکادمی اکولرن روی دکمه زیر کلیک کرده و وارد بخش توضیحات دوره شوید

محمد امین یاری

محمد امین یاری

محمد امین یاری متولد 1376/09/28 دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه تهران مرکزی از سال 1401 در آکادمی اکولرن در بخش طراحی سایت و بهینه سازی سایت (SEO) مشغول یه کار شدم و هم اکنون به عنوان کارشناس تولید محتوای مجموعه در حال فعالیت می باشم.
آنچه در این مطلب خواهید خواند

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید