آموزش سئو

آموزش سئو یکی از زمینه های تخصصی موسسه اکولرن است و توسط اساتید خبره فعال در این حوزه ارائه می شود. با ما سئو را از صفر تا 100 یاد بگیرید.

تعریف سئو

سئو (به انگلیسی: SEO که مخفف Search Engine Optimisation) است به مجموعه فرآیندهایی گفته می شود که با رعایت آنها وب سایت در گوگل نتایج نخست را برای کلمه یا کلمات کلیدی مختلف به دست می آورد. پس در پاسخ به این سؤال که سئو چیست باید گفت SEO به هنر و علم بالا بردن سایت در موتورهای جستجو نظیر گوگل گفته می شود. به دلیل اینکه سرچ کردن یکی از راه های اصلی رسیدن کاربران به سایت است و اکثر افراد در گوگل به دنبال پاسخ سوالات خود هستند، رتبه گرفتن در گوگل می تواند منجر به افزایش ترافیک وب سایت شود. همانطور که گفته شد سئو به عمل افزایش ترافیک ارگانیک از طریق رتبه گرفتن در صفحه اول نتایج جستجو (SERP یا Search Engine Results Page) گفته می شود و نخستین قدم برای دریافت آموزش سئو حرفه ای نیاز است بدانید یک موتور جستجو مثل گوگل چگونه کار می کند.

مشاوره سئو

پادکست آموزش سئو

پادکست آموزش سئو به مجموعه فایل های صوتی گفته می شود که موضوعات مربوط به سئو، اخبار سئو، نکات سئو و استراتژی های افزایش رتبه سایت را پوشش می دهد. آموزش سئو از طریق پادکست برای افرادی که به پادکست و فایل های صوتی علاقه دارند یا از طریق شنیدن یک موضوع را بهتر متوجه می شوند مناسب است.پادکست های آموزش سئو موضوعات مختلفی را شامل می شود که عبارتند از تکنیک های سئو، استراتژی ها، بازار کار سئو، هوش مصنوعی، الگوریتم ها، استراتژی محتوایی و غیره را شامل می شود. از دلایل اهمیت گوش دادن به پادکست سئو این است که شما می توانید به صورت شنیداری با موضوعات و تکنیک های سئو به صورت ساده سازی شده گوش دهید. پادکست سئو (به انگلیسی: SEO podcast) برای نخستین بار توسط تیم اکولرن به زبان فارسی ارائه می شود و علاقه مندان می توانند با کلیک کردن بر روی لینک زیر به پادکست های اکولرن گوش دهند.

پادکست سئو

کتاب آموزش سئو

شما می توانید کتاب های مربوط به آموزش سئو را از سایت اکولرن دریافت نمایید که در این کتاب ها می توانید نظریات مربوط به سئو، الگوریتم های سئو، نحوه عملکرد موتورهای جستجو نظیر گوگل، نحوه راه‌اندازی کمپین های سئو، استراتژی ها و تاکتیک های سئو، بهترین ابزارهای سئو موجود در بازار، نحوه مدیریت پروژه های پیچیده سئو، تشکیل تیم سئو و آینده صنف سئو را مطالعه نمایید. بهترین کتاب سئو کتابی است که به شما اصول ضروری سئو را آموزش دهد. کتاب های مربوط به آموزش سئو را می توانید با کلیک کردن بر روی لینک زیر دریافت نمایید. 

کتاب سئو

دوره آموزش سئو

دوره آموزش سئو که توسط تیم اکولرن ارائه می شود شامل حداقل 2 سال سابقه در زمینه سئو و درجیتال مارکتینگ است، بدین معنا که مدرس چندین سال سابقه خود را در قالب یک دوره کاربردی ارائه می نماید و افرادی که در دوره های آموزشی یا کارآموزی شرکت می کنند با اصول ضروری سئو آشنا می شوند. در دوره آموزش سئو همراه با کارآموزی به مباحث مختلف سئو مسلط خواهید شد.

آموزش خصوصی سئو

آموزش خصوصی سئو به علاقه مندان به سئو این امکان را می دهد تا در یک مدت زمان بسیار کوتاه به مباحث سئو مسلط شوند که این امر به دو صورت آنلاین و حضوری میسر می باشد. آموزش خصوصی سئو مباحث مختلف سئو نظیر: گوگل سرچ کنسول، گوگل آنالیتیکس، کیورد ریسرچ، استراتژی محتوایی، سئو داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال را شامل می شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش خصوصی سئو با ما در اکولرن تماس بگیرید