طراحی سایت با وردپرس

وردپرس چیست؟چه کاربردی دارد

حتما تا حالا برای طراحی سایت اسم وردپرس را شنیده اید،باید بدانید که از طریق این سیستم با هزینه ی خیلی کم و با صرف تایم خیلی پایین صاحب سایت خود شوید.امروزه افراد خیلی کمی هستند که از مزایای داشتن یک سایت جذاب برای کسب و کار خود نا آگاه باشند.شما هم میخواید این مهارت را یاد بگیرید و کسب و کار خود را داشته باشید.

اشتراک گذاری این مقاله

آنچه در این مطلب خواهید خواند

طراحی سایت بدون کدنویسی به عنوان یک امکان شناخته می شود که با استفاده از CMS وردپرس امکان پذیر می شود. شما می توانید با استفاده از این شیوه کسب درآمد کنید و ما در این مقاله قصد داریم  اطلاعات جذابی را  در مورد word press در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

با 45 روز کارآموزی سئو کسب و کار خودتو راه بنداز

آشنایی با وردپرس و تاریخچه آن

یکی از شیوه های کسب درآمد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است را می توان طراحی سایت بدون کدنویسی با استفاده از CMS وردپرس دانست. در واقع شما می توانید با استفاده از این شیوه به سادگی به بهترین شیوه از خدمات طراحی سایت دسترسی داشته باشید. CMS یا سیستم مدیریت محتوا شما را قادر می سازد که بتوانید یک وب سایت خبری، فروشگاهی، شخصی، شرکتی و غیره طراحی کنید و وردپرس به عنوان بهترین گزینه پیش روی شما به شمار می رود.

وردپرس برای اولین بار در سال 2003 معرفی ش و در این زمان Mike و Matt Mullenweg به عنوان افرادی شناخته می شدند که این سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت بدون کدنویسی را طراحی کردند و در ابتدا این سیستم تنها برای تولید محتوا و طراحی وبلاگ مورد استفاده قرار می گرفت. وردپرس امروز حاصل تلاش میلیون ها نفر از توسعه دهندگان در بخش های مختلف و طراحی و تولید افزونه ها و قالب های مختلفی است که ما را قادر ساخته است تا بتوانیم از این CMS برای طراحی سایت بدون کدنویسی استفاده کنیم.

طراحی سایت بدون کدنویسی

یک وب سایت حرفه ای با امکان بهینه سازی جذاب

طراحی UI و در کنار آن امکان بهینه سازی مناسب به عنوان مهم ترین دغدغه های کسانی شناخته می شود که در حال حاضر می خواهند طراحی سایت انجام دهند و در این صورت وردپرس می تواند بهترین گزینه پیش رو باشد. چرا؟ به این دلیل که این سیستم بر اساس زبان برنامه نویسی PHP و MySQL طراحی شده است و در واقع می تواند امکانات مربوط به بهینه سازی بانک اطلاعاتی را در پی داشته باشد و از این روی شما می توانید به سادگی (بدون کدنویسی) طراحی سایت را انجام دهید و سپس شما می توانید به سادگی نسبت به تولید محتوای سایت و همچنین بهینه سازی آن اقدام کنید. از یاد نبرید که وردپرس یک CMS است و به محتوا متکی است، از این روی برای بهینه سازی باید حتما نسبت به تولید محتوا بهینه سازی شده اقدام شود و در کنار آن باید حتما با اصول سئو آشنا باشید. با توجه به این پیش زمینه، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در خصوص کسب درآمد از طریق طراحی سایت در اختیار شما قرار دهیم.

بیشتر از 30 ساعت آموزش رایگان سئو منتظر شماست !

  • استفاده از وردپرس به صورت شخصی و کسب درآمد

 با استفاده از این شیوه شما می توانید کسب درآمد را بدون کدنویسی انجام دهید و ایده های خود را به عمل بیاورید. برای مثال طراحی سایت وردپرس خبری و یا طراحی یک فروشگاه اینترنتی برای شخص شما و فعالیت بر روی آن، تولید محتوا، قرار دادن محصول و یا ارائه خدمات انجام دهید که در نهایت باعث می شود طراحی سایت بدون کدنویسی برای شما مفید واقع شود و این مسئله می تواند برای شما مفید واقع شود. این شیوه یکی از روش های اصلی کسب درآمد از طریق وردپرس به شمار می رود و شمار زیادی از استارتاپ ها و کسب و کارها کار خود را با استفاده از این شیوه آغاز کرده اند.


  • استفاده از وردپرس و فعالیت به عنوان فریلنسر

روش دومی که برای کسب درآمد از طریق طراحی سایت بدون کدنویسی به شمار می رود، فعالیت به صورت فریلنسر به شمار می رود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در این صورت شما می توانید بدون نیاز به حضور در یک مرکز کاری، نسبت به انجام کار از راه دور اقدام کرده و کسب درآمد داشته باشید. این شیوه بسیار مناسب برای کسانی است که طراحی سایت بدون کدنویسی را به عنوان کار دوم خود می خواهند انجام دهند و این مسئله می تواند برای شما مفید واقع شود.

طراحی سایت بدون کدنویسی و استخدام در شرکت ها

تعداد وب سایت هایی که با استفاده از وردپرس طراحی می شوند روز به روز در حال افزایش می باشند و شما می توانید با پشت سر گذاشتن دوره های مربوط به طراحی سایت با وردپرس، در این حوزه فعالیت دارند و یا برای گسترش کسب و کار دیجیتال خود از وردپرس استفاده می کنند جذب شوید و کسب و کار خود را آغاز کنید.

آیا بازار کار وردپرس کشش شرکت در دوره های آموزشی را دارد؟

یکی از مهم ترین مسائل تشویق کننده ای که باعث می شود تعداد شرکت کنندگان در دوره های آموزشی بسیار بالا باشد، آن است که بازار کار وردپرس بسیار جذاب است و می تواند یک گزینه کاملا جذاب برای کسانی باشد که می خواهند در دنیای طراحی سایت بدون کدنویسی فعالیت داشته باشند. برای شرکت در دوره های آموزشی، شما می توانید دوره های اقتصادی ما را پشت سر بگذارید که به صورت پروژه محور طراحی می شود و در نهایت نیز به شما این شانس را می دهد که بتوانید در این دنیا فعالیت داشته باشید.

نتیجه گیری

وردپرس امروزه به عنوان یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما تبدیل شده است و شما می توانید از آموزش های مربوط به این مسئله استفاده داشته باشید. در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص خدمات طراحی سایت بدون کدنویسی آشنا کنیم و اطلاعاتی را در خصوص ویژگی های این سری از آموزش ها و رسیدن به کسب درآمد در اختیار شما قرار دهیم. شما برای شروع این دوره ها نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و شما می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

به این منظور می توانید از CMS وردپرس استفاده داشته باشید.

 خیر. شما می توانید بدون هرگونه آموزش پیش زمینه ای در دوره طراحی سایت با وردپرس شرکت داشته باشید.

پس از گذراندن دوره طراحی سایت بدون کدنویسی (وردپرس) شما می توانید برای خود سایت طراحی کنید، فریلنسر باشید و یا در شرکت ها به عنوان طراح سایت استخدام شوید.

 پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید: بازار کار اتوکد چگونه است؟

academyecolearn

academyecolearn

اینجانب امیر محمد جوادی متولد شهریور 1377 بنیان گذار آکادمی اکولرن دارای مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی نفت و همچنین دارای مدارک بین المللی طراحی سایت (back-end) می باشم . درخرداد 1399 تصمیم به تاسیس آکادمی آموزشی حول محور جذب دانشجویان دارای مهارت کافی برای تدریس و اشتغال کردم و هم اکنون بیش از 20 استاد کاربلد و دارای مدرک معتبر را در آکادمی اکولرن جذب کرده و از این مورد بسیار خرسندم که تیمی پویا , پیگیر و دارای ذهنی خلاق تشکیل داده ایم و به لطف دوستان توانسته ایم آموزش های تخصصی و کاربردی که ویژه مشاغل می باشد را در اختیار دانش پذیران عزیز قرار دهیم وثمره آن را با جذب عزیزان در شرکت ها خواهیم دید
آنچه در این مطلب خواهید خواند

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید